תזונת ילדים ונוער


כבר ב 2001 פתחתי את קבוצת הילדים ונוער הראשונה שלי, מאז ליוויתי אלפי משפחות בתהליך של שינוי תזונתי בריא וירידה במשקל.
בקבוצות שלי הילדים לומדים לאכול בריא, להתאהב בפעילות גופנית, לעשות בחירות נכונות והכל ממקום של עוצמה ובחירה אישית להיות בריאים יותר וחזקים יותר. התמיכה של המשפחה מאוד חשובה לכן אחד ההורים תמיד משתתף במפגשים.
לפני ההצטרפות לקבוצה אני עושה מפגש אישי לבניית תפריט לכל אחד מהילדים בנפרד, זה תפריט עשיר ברעיונות שמצורפת אליו חוברת מתכונים והוא מותאם לכל ילד בהתאם למה שהוא אוהב לאכול.
אני גאה ומאושרת להעביר 4 קבוצות בשבוע לילדים ונוער כבר 16 שנים וללוות ילדים והורים בתהליך מדהים. זה אחד הדברים הכי מרגשים שאפשר לעשות. ניתן להצטרף לקבוצות כבר עכשיו ולהתחיל את השינוי המשפחתי הבריא.
הקבוצות אינן קבוצות דיאטה אלא קבוצות הדרכה לתזונה נכונה ואורח חיים בריא, המדידות מתקיימות בתחילת המפגש באופן אישי והן רשות ולא חובה, הדגש בקבוצה הוא על שינוי הרגלי אכילה, בחירות נכונות והעצמה אישית של כוחו של הילד לעשות את השינוי ולהפוך את חייו לבריאים יותר ומאושרים יותר.
הרבה פעמים הורים שואלים אותי אם זה לא עושה נזק לחשוף ילדים לירידה במשקל בגיל כל כך צעיר ואם זה לא עלול לעודד הפרעות אכילה, אני שמחה לענות להם בביטחון שלהיפך ילדים שמקבלים הכוונה נכונה וידע הם ילדים בריאים יותר רגשית והיות והחוגים לא סובבים סביב משקל, קלוריות או איסורים אלא סביב אנרגיה טובה, בחירת מזון בריא והכוונה למגוון רחב של מתכונים זה רק מחזק ומעצים את הילדים ולשמחתי ההורים רואים בעצמם את הנכונות של ילדיהם לעשות שינוי ואת השמחה שבה הם מגיעים לחוג ומשתתפים במפגש בצורה מעוררת הערצה.
המפגשים מתקיימים אחת לשבועיים בקליניקה שלי בצפון תל אביב בימים ושעות קבועות:
ימי שלישי 19:00-20:00 קבוצת ילדים גילאי 10-14
ימי רביעי 19:00-20:00 קבוצת נערות גילאי 12-16
ימי שישי 13:30-14:30 קבוצת ילדות גילאי 10-14
ימי שישי 14:30-15:30 קבוצת ילדות גילאי 8-10

הקבוצה הסגורה להורים – תזונת ילדים עם הגר שפר
ממש בקרוב תיפתח קבוצה סגורה בתשלום בהנחייתי להורים שרוצים לעשות שינוי תזונתי בבית ולעזור לילדיהם להגיע למשקל תקין. בקבוצה הזאת תקבלו ממני תפריטים בריאים, הדרכה צמודה לשינוי הרגלי אכילה של ילדיכן, מתכונים שכדאי לשלב בתפריט ומענה לכל שאלה. למעשה אעביר את התכנים שאני מעבירה כבר שנים בקבוצות שלי לתזונת ילדים בקליניקה על מנת שאוכל להעביר להורים ברחבי הארץ והעולם את הידע שלי מבלי שיצטרכו להצטרף לקבוצות בקליניקה.

אפליקציה clean eating תזונת ילדים
בימים אלו אני עלתה לאוויר אפליקציה חדשה שמיועדת כולה למתכונים חדשים ובריאים לילדים, האפליקציה כוללת פרקים נבחרים מהספר הראשון שכתבתי: ״מה ילדים צריכים לאכול״ כמובן עם התאמה עדכנית כי הוא נכתב לפני עשר שנים.
המתכונים חולקו לפי קטגוריות ותוכלו לבנות תפריט בריא לכל ארוחות היום, האפליקציה מתאימה להורים מגיל 6-16 אך גם הורים לילדים קטנים יותר ימצאו שם רעיונות למתכונים טעימים ובריאים.
מה שהנחה אותי בבחירת המתכונים הוא לקחת מתכונים למאכלים שילדים אוהבים במיוחד: שניצל, נאגטס, לזניה, עוגות, עוגיות, חטיפי אנרגיה ועוד ולהכין להם גרסה בריאה שתהיה גם טעימה כזו שילדים ישמחו לאכול שוב ושוב.

140 מתכונים בריאים וטעימים שילדים אוהבים. מדריכים שיעזרו לכם להפוך את הבית לבריא יותר.
עכשיו בחנויות האפליקציות כך שתוכלו להתחיל את 2018 בצורה בריאה יותר לכל המשפחה.

לינק להורדה ב-AppStore:
Clean eating תזונת ילדים by eatgood LTD
https://itunes.apple.com/…/clean-eating-%D7%A…/id1296581078…

לינק להורדה ב-Google play

https://play.google.com/store/apps/details…

לקביעת מפגש אישי או הצטרפות לאחת הסדנאות שלי התקשרו למשרד: 03-6488363