קבוצת הפייסבוק הפתוחה


תכנית התזונה שבניתי לכם מתבססת על המחקרים החדשים ביותר שנעשו בתחום התזונה בשנים האחרונות ועקרונות של תזונה טבעית בשילוב עקרונות ומזונות חשובים שתורמים לגוף.
תזונה טבעית ונקייה היא לא דיאטה זמנית וגם לא ניקוי רעלים, לכן אפשר וכדאי להתמיד בה לאורך זמן, למעשה, כדאי להתמיד בה במשך שנים.
הרעיון העיקרי בתזונה נקיה “CLEAN EATING” הוא להימנע ממזון מעובד, מזון מוכן וארוז, כזה שמכיל בדרך כלל יותר מידי נתרן, סוכר, ממתיקים מלאכותיים, חומרים משמרים ובגדול רשימת מרכיבים מלאה ביותר מידי שמות ארוכים שקשה לכם לבטא. מזון שעבר הרבה תהליכים תעשייתיים הוא הרבה פחות בריא ממזון טרי, מזון פשוט, עם עדיפות למזון עונתי שגם גדל באזור בוא אתם חיים, כלומר לתת עדיפות לחקלאות מקומית וייצור מקומי.
המטרה היא לאכול תפריט מזין, טעים ומאוזן, עם הרבה אפשרויות וגיוון, לעשות בחירות נכונות בעזרת הידע שתקבלו מאתנו, ללמוד להכין מגוון גדול של מתכונים פשוטים וטעימים ולאמץ אורח חיים בריא באמת.
בתמורה, תרגישו הרבה יותר טוב מכל הבחינות, רמות אנרגיה גבוהות, רמות ריכוז מצוינות, מצב בריאותי מעולה והרגשה כללית של שליטה מדהימה בחיים שלכם.

כדי להפיץ את השיטה ולאפשר מקום לשיתוף חוויות, להתייעץ, לשאול שאלות פתחתי קבוצה שפתוחה לכולם CLEAN EATING IL שבה אני דואגת להעלות מתכונים חדשים טעימים ובריאים ולספר על מוצרים חדשים שטובים לנו, המלצות לחיי היומיום כגון חופשות, טיולים, חגים ועוד. בקבוצה תמצאו המלצות ושיתופים של בנות שמיישמות את השיטה בחיי היומיום שלהן, בנות שמבשלות את המתכונים שלנו, סיפורי הצלחה ועוד.
אתן מוזמנות להצטרף ולצרף חברים וחברות לקבוצה כדי שנגיע לכמה שיותר אנשים שאוכל להעניק להם את הידע באהבה ולהציף רעיונות שתרצו לקרוא ואכתוב עליהם.
תוכלו למצוא בקבוצה קישורים למאמרים שאני מפרסמת, סדנאות חדשות שנפתחות, הרצאות, מבצעים, תחרויות שיתופים שניתן לזכות במתנות ופינוקים ועוד.

מוזמנים להצטרף אלינו בקבוצה ולקחת חלק פעיל בה CLEAN EATING IL