הספרים


בעשור האחרון כתבתי 4 ספרי תזונה שהפכו רבי מכר:

 

“מה ילדים צריכים לאכול”

בשנת 2001 הקמתי את חוגי וקבוצות לילדים ולנוער הפועלות בשיטה שפיתחתי, הכוללת שילוב ייחודי של הקניית הרגלים לתזונה נכונה עם פעילות גופנית מגוונת. כחלק מהתוכנית מתקיימות פגישות הדרכה והכוונה להורים.
הצלחת השיטה ביצירת שינויים יוצאי דופן בתזונתם ובהרגלי האכילה של מאות ילדים בכל הגילאים והשפעתה הנרחבת על כל בני המשפחה היא שהובילה לכתיבת ספר זה לבקשתם של הורים רבים.

הספר נותן לשאלות הקשורות לתזונת ילדיהם: מה כדאי שיאכלו כדי שיגדלו ויתפתחו כראוי? איזה תפריט כולל את כל אבות המזון ועם זאת מספיק טעים, מגוון ומזמין? ועוד.
בספר תמצאו מידע מקיף בנושאים הבאים: פירמידת המזון  אבות המזון, ויטמינים ומינרלים, קלוריות, חשיבות השתייה,
סיבים תזונתיים, השמנת ילדים, הפרעות אכילה, ילדים רזים, תזונה לגיל ההתבגרות, הפרעות קשב וריכוז, צליאק, סוכרת, אלרגיות למזון ובעיות בריאות נוספות, תזונה לילדים צמחוניים, תזונה לילדים ספורטאים, שינוי הרגלי אכילה והקניית הרגלים טובים מגיל צעיר, אכילה במסעדות, רשימת קניות, רעיונות טובים לכל אחת מארוחות היום, תפריטים מגוונים לכל ימות השבוע ו 50 מתכונים בריאים המתאימים לכל המשפחה.
המידע בספר נשען על מחקרים עדכניים וניסיון רב מהשטח ואת המתכונים שיצרתי טעמו ואהבו משפחות רבות.

ניתן להשיג בכל חנויות הספרים.

 

“OMG אני בהיריון”

מדריך ההיריון , “OMG אני בהיריון!” שכתבתי עם חברתי ליאת לוי-קופלמן שחלקנו יחד היריון, לידה ודיאטה. אחרי שגילינו זו לזו את כל מה שלא סיפרו לנו רופא הנשים, החברות ואמא, כתבנו על זה ספר – מניסיוננו האישי, בגובה העיניים ובאופן מעניין, מאלף ושנון.

את הספר כתבנו כמדריך חדשני להריון מושלם כדי לספר, לעודד, לטפל, לתמוך, אפילו להלביש (עם מדריך סטייל מקיף), ולבשל (עם ספר מתכונים מיוחדים שעונים על כל הכללים ההריוניים) ובכדי לתתן מגוון פתרונות לכל מה שעובר עלינו כנשים לפני, בזמן וקצת אחרי ההיריון.
הספר כולל הנחיות להתמודדות עם כל הסימפטומים בצורה מערבית וגם טבעית, מדריך טיפוח, מדריך סטיילינג וספר בישול להריון עם 30 מתכונים קלים וטעימים שהם גרסאות בריאות ומותרות למאכלים שלרוב לא מומלץ לאכול בהריון.

הספר כתוב בשפה צעירה, קלילה ומובנת, בלי שמץ בושה, כסת”ח וטרמינולוגיה פלצנית מסובכת ויספר לך רק את האמת ואת כל האמת. הרזות והעגלגלות, השנטיות והעצבניות, הספורטיביות והחוסכות באנרגיה, כל אחת תמצא בו את התשובה התפורה על פי מידותיה.

ניתן להשיג בכל חנויות הספרים.

 

“רזה לנצח עם דיאטת הזון”

דיאטת הזון פותחה על ידי ד”ר בארי סירס ונודעה בכך שהיא עוזרת למנוע מחלות לב ולכי דם, למנוע סוכרת ולשמור על בריאות טובה יותר. השיטה אומצה על ידי מפורסמים רבים בעולם ובארץ ג´ניפר אניסטון, בראד פיט, ג´וליה רוברטס וג´ניפר לופז, כמו גם על ידי ראשי מדינות, ספורטאים ורופאים.
בספר זה תלמדו כיצד להפוך את דיאטת הזון לאורח החיים הבריא שלכם, כיצד לרדת במשקל לצמיתות, להיות בריאים יותר ולעזור לגוף למנוע מחלות כרוניות. כמו כן תראו שאפשר להשפיע על הגנטיקה שלכם,  להגיע לכושר מרבי,  להפוך לספורטאים טובים יותר,  להישאר רזים וצעירים לאורך שנים ולהשתמש במזון כ”גלולות הרזיה ואנטי–אייג´ינג”.
את הספר כתבו :
ד”ר בארי סירס ממציא דיאטת הזון המוכר כסמכות בין לאומית בנושא ההשפעות ההורמונאליות של מזון . ב-30 השנים האחרונות הקדיש את מאמציו המחקריים לחקר השומנים. ספריו בנושא דיאטת הזון היו לרבי מכר בארצות שונות בעולם ותורגמו ל 22 שפות.
ד”ר ריקרדו פינה ראש מחלקת העסקים הבין לאומיים של “המכון לחקר הדלקתיות ” מנהל דיאטת הזון בכל אירופה, יועץ מוסמך של דיאטת הזון, ואחראי לאתר המדעי Zoneacdemi.
הספר  הותאם לישראל  על ידי ד”ר הגר שפר ND, המתמחה בדיאטת הזון בישראל, שהרחיבה את פרקי הספר וכתבה תפריטים ומתכונים חדשים, המתאימים למוצרים בישראל.

 

ניתן להשיג בכל חנויות הספרים.

 

“פשוט לאכול בריא CLEAN EATING”
הספר כולל 75 מתכונים נבחרים מהאפליקציות שלי המבוססים על שיטת התזונה CLEAN EATING ללא קמח לבן, ללא סוכר, ללא מזון מעובד ולא בריא אבל כן עם המון אפשרויות בריאות ומתכונים שיגרמו לכן להרגיש שאתן אוכלות במסעדה. מתאים גם למי שפחות מבשלת ואוכלת בעיקר בחוץ. מתאים למי שרוצה לרדת במשקל, למי שעוסקת בספורט, למניקות, לצמחוניות, טבעוניות או למי שאוכלת הכל. בעיקר מתאים למי שרוצה לעשות שינוי תזונתי בריא אחת ולתמיד ולטפל בעצמה באהבה – בדיוק כמו שמגיע לה.
תוכלו לרכוש את הספר בחנות שלנו