האפליקציות שלנו


אני מאמינה גדולה בשילוב בין ידע לנוחות שימוש ותמיד היה חשוב לי להעביר את הידע והניסיון שצברתי לכמה שיותר אנשים, לכן בכדי לאפשר לכן ליישם את תוכניות התזונה שלי פיתחתי למעלה מ 500 מתכונים ומדריכים בנושאים שונים.
אפליקציית ה DETOX היא תוכנית תזונה מפורטת ל 21 ימים והיא שער כניסה נפלא לעולם ה CLEAN EATING.
אבל דיטוקס להבדיל מ CLEAN EATING היא תוכנית זמנית עם מספר מצומצם של מתכונים ולא אורח חיים ולכן פיתחתי את האפליקציות שיעזרו לכם לאמץ את השיטה בקלות.
האפליקציות כוללות מתכונים בריאים וקלים להכנה מחולקים לפי קטגוריות ומאפשרות הרכבת תפריט עצמית כחלק מאורח חיים בריא. שילבתי בכל אחת מהאפליקציות מדריכים שיעזרו לכן לאמץ את השיטה בקלות והתאמתי את המתכונים והמדריכים לפי נושאים בכדי שיתאימו לכן לכל מצב.

מתכונים CLEAN EATING

הורדת האפליקציה לא רק תעזור לכם לאמץ אורח חיים בריא עבור כל המשפחה, היא גם תאפשר לכם להיפטר אחת ולתמיד משני פחדים: הפחד מהמטבח והפחד מדיאטות.
האפליקציה כוללת 220 מתכונים, פשוטים, קלים וזריזים לארוחות עיקריות, למנות ראשונות וכמובן- גם המתכונים מתאימים לכם בין אם אתם טבעוניים, צמחוניים, רגישים לגלוטן, ללקטוז- או אם אתם סתם אניני טעם. המתכונים בנויים בצורה פשוטה ונגישה- ומאפשרים לכם לעקוב אחרי הליך הבישול שלב אחר שלב, וגם לסמן איפה עצרתם, מה המתכונים האהובים עליכם, ואיזה מצרכים חסרים לכם במקרר.
המעבר לשיטת ה-CLEAN EATING יעלה את רמת האנרגיה שלכם, את רמת הריכוז שתהפוך לחדה ומצויינת, והכי חשוב- יאפשר לכם לשלוט בדחף לנשנש, בצורך העז למתוק, להיחשף לטעמים חדשים וסוף סוף- להרגיש שליטה מדהימה בחיים שלכם.

הורדת האפליקציה ב iphone
הורדת האפליקציה באנדרואיד

דיטוקס 21 ימים
את האפליקציה של ה DETOX פיתחתי במשך למעלה משנה בכדי לאפשר לכן תוכנית יעילה ואפשרית, כזאת שתתאים גם לחיים המודרניים ותאפשר לכן לאכול בריא וטעים במשך 21 ימים. האפליקציה הזאת היא גרסה חדשה של תוכנית ה DETOX והיא כוללת 4 תפריטים לבחירה: רגיל, צמחוני עם דגים, צמחוני וטבעוני. אני ממליצה להתחיל את השינוי התזונתי עם דיטוקס. עדיף למשך 21 ​ירידה צפויה במשקל 3-5 קילוגרמים ב 21 ימים, ניתן לעשות גם 10 ימים, ירידה צפויה 2-3 קילוגרמים. האפליקציה כוללת:
• תפריט יומי עם 5 ארוחות ביום
• מתכונים טעימים לכל הארוחות
• מדריך לאכילה בחוץ – מה לאכול במסעדות ובבתי קפה
• תשובות לשאלות חשובות והרבה טיפים יעילים
• מדריך החלפות ופתרונות לכל שינוי בתפריט
• מדריכים והוראות לתהליך ניקוי רעלים קל
• רשימות קניות אינטראקטיבית לכל 5 ימים

הורדת האפליקציה ב iphone
הורדת האפליקציה באנדרואיד

תזונת ילדים  CLEAN EATING
האפליקציה נועדה בכדי לעזור לכם להתוות תזונה נכונה לילדים ולהבין מה ילדים צריכים לאכול כדי שיהיו בריאים, חזקים, ערניים ומלאי חיוניות ומרץ.

הורים רבים שפגשתי פשוט אינם יודעים איך לבנות לילדיהם תפריט בריא ומאוזן, שיהיה גם מגוון וגם טעים. אבל כשיודעים מה וכיצד להכין, אפשר להכין לילדים אוכל טעים, בריא, מגוון וקל להכנה. לכן בניתי את האפליקציה הזו כדי שיהיו לכם מתכונים של מאכלים טעימים, פשוטים ובריאים, שנבחרו בקפידה אחרי שעברו מבחני טעימה של ילדים רבים וקיבלו ציונים גבוהים, כולל רשימת קניות של מוצרים מומלצים ןהנחיות מרובות לבניית ארוחות מזינות לילדים. כל זה נועד לסייע לכם, ההורים, ולהקל עליכם ככל האפשר.

יש בה מבחר של 140 מתכונים פשוטים, קלים וזריזים לכל אחת מהארוחות במשך היום.

הורדת האפליקציה ב iphone
הורדת האפליקציה באנדרואיד

להניק ולאכול נכון CLEAN EATING
האפליקציה הזאת נועדה עבורכן המניקות, כדי לתת לכן מענה לתזונה נכונה בזמן ההנקה.
בתקופה בה יש לקחת בחשבון את מה שיעזור לחלב להיות יותר מזין ומה פחות, אפליקציה זאת, עם שפע של מתכונים בריאים וטעימים והדרכה לתזונה תומכת הנקה נותנת את המענה לתזונה נכונה. תזונה על פי מתכונים הבריאים תעזור לכן להרגיש טוב יותר מכל הבחינות עם דגשים חשובים שיהפכו את התקופה המרגשת הזאת לבריאה יותר וקלה יותר.
האפליקציה שלנו תעזור לכן לדאוג לעצמכן טוב יותר, לחזק את הגוף לאחר ההיריון והלידה ולאכול בריא יותר בלי לבלות המון זמן במטבח. יש בה מבחר של 180 מתכונים פשוטים, קלים וזריזים לכל אחת מהארוחות במשך היום.

הורדת האפליקציה ב iphone
הורדת האפליקציה באנדרואיד

CLEAN EATING VEGAN
היא האפליקציה הראשונה והיחידה בעולם שכולה מתרכזת במתכונים למזון טבעוני לפי שיטת התזונה המצליחה בעולם CLEAN EATING.
אני יודעת שניתן למצוא ברשת מתכונים טבעוניים אבל רובם לא מספיק בריאים, עתירי קלוריות ועלולים לגרום לעלייה במשקל.
האפליקציה כוללת 180 מתכונים פשוטים, קלים וזריזים לכל אחת מהארוחות במשך היום.

הורדת האפליקציה ב iphone
הורדת האפליקציה באנדרואיד

ZONE DIET
אפליקציה היחידה בארץ שמבוססת על שיטת ה ZONE, שנקראת לא פעם “הדיאטה של הוליווד” או “הדיאטה של הכוכבים” לאור העובדה שרבים מהם חיים לפי עקרונות השיטה כבר שנים ונהנים בזכותה מגוף בריא חטוב וצעיר.

מדובר בדרך חיים המסייעת לגוף לחיות חיים ארוכים וטובים יותר. האיזון מביא אנרגיית גוף גבוהה, הרזיה למשקל האידיאלי ונפנוף לשלום לתחושת הרעב המלווה דיאטות שונות.
תחושת הרעב נעלמת, אבל, וחשוב מכל, הגוף מקבל את הערכים התזונתיים החיוניים לו לבריאות ארוכת טווח.

למעשה, אוכלים כמות כמעט שווה של פחמימות וחלבונים בארוחה וכמות קטנה של שומן איכותי כתוספת. המטרה היא לאכול ארוחות מזינות ומגוונות ולבחור בחירות נכונות של פחמימות עם אינדקס גליקמי נמוך, ולהעדיף פחמימות מורכבות, קטניות, ירקות ופירות על פני לחם לבן וסוכר לבן.

האפליקציה תכלול מתכונים ייעודיים קלים וזריזים לכל אחת מהארוחות במשך היום ל ZONE DIET ומדריכים מלאים על השיטה ותעלה ממש בקיץ הקרוב.